Čo môžete vyhrať?

 

V ankete NAY Android Roka 2017 môžete vyhrať až 17 cien. Hlavnou cenou je smartfón Huawei P10. Okrem nej sú v hre ale aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj CAT S41, Moto X4, Xiaomi Mi6HTC U11 life, ako aj 10x navigáciu Sygic. Tí, ktorí pozvú do ankety aspoň 5 svojich známych, sa zaradia do žrebovania o smartfón BlackBerry KEYone. Ten, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva robotický vysávač Electrolux PUREi9. Držíme vám palce.

 

 

Hlasovanie

 

Do ankety a súťaže o tieto atraktívne ceny sa môžete zapojiť jednoduchým zahlasovaním za tie NAJ zariadenia v šiestich kategóriách. Na konci ankety budeme losovať výhercov z hlasov, ktoré sa zapojili do Ankety. Hlasovanie trvá od 22. novembra 2017 do 06. januára 2018. Výsledky budú oznámené v januári.

 

hlasuj

 

Ako zvýšiť šance na výhru?

 

Svoju šancu na výhru môžete zvýšiť tak, že do ankety pozvete svojich známych aj cez sociálne siete s Vaším ID cez Facebook, Twitter či Google+. Pozvite čo najviac svojich známych a kamarátov, minimálne však päť, aby ste boli zaradený do žrebovania o smartfón BlackBerry KEYone. Ak pozvete zo všetkých hlasujúcich najviac ľudí, vyhrávate robotický vysávač Electrolux PUREi9.

 

 

Ako pozvať kamarátov a známych?

 

Po prihlásení sa do Vašeho účtu na stránke www.AndroidRoka.sk môžete posielať pozvánky svojim známym a kamarátom pomocou špeciálneho linku s vaším ID cez Facebook, Twitter alebo Google+. Vo vašom profile taktiež uvidíte aktuálny počet kamarátov, ktorí sa zaregistrovali na základe vašej pozvánky. Ak pozvete aspoň päť ľudí, budete zaradený do žrebovania o smartfón BlackBerry KEYone. Ak pozvete do ankety najviac ľudí, vyhráte robotický vysávač Electrolux PUREi9.

 

hlasuj

 

 

 

[line]