Čo môžete vyhrať?

V ankete Windows Roka 2015 môžete vyhrať niekoľko zaujímavých cien, ktoré do súťaže venovala spoločnosť Microsoft a portál MojWindows. Hrať sa bude o hernú konzolu najnovšej generácie Xbox One, 3x bezdrôtovú myš Wireless Mouse 900 3x kancelársky balík Microsoft Office 365 Personal. Všetci, ktorí pozvú svojich známych a priateľov do ankety sa zaradia navyše do žrebovania o dizajnérsku klávesnicu s myškou s názvom Designer Bluetooth Desktop. Stačí do ankety pozvať aspoň piatich ľudí. Držíme vám palce.

windows-roka-vyhry

Hlasovanie

Na konci ankety budeme losovať výhercov z Vašich hlasov. Hlasovanie trvá od 15. decembra 2015 do 15. januára 2016. Výsledky budú zverejnené do konca januára 2016.

Ako sa zapojiť do ankety?

Do ankety a súťaže o tieto atraktívne ceny sa môžete dvoma spôsobmi. Hlasovaním o najlepšie zariadenia “Windows roka 2015″ a pozvaním svojich známych a kamarátov.

Ako zvýšiť šance na výhru?

Svoju šancu na výhru môžete zvýšiť hneď niekoľkými spôsobmi, sú to konkrétne tieto možnosti:

  • hlasujte vo všetkých kategóriách ankety Windows Roka
  • pozvite čo najviac svojich známych a kamarátovs Vaším ID cez e-mail alebo sociálne siete (minimálne päť, aby ste boli zaradený do žrebovania o dizajnérsku klávesnicu s myškou s názvom Designer Bluetooth Desktop)

Ako pozvať kamarátov a známych?

Po prihlásení sa do Vašeho účtu na stránke www.WindowsRoka.sk môžete posielať pozvánky svojim známym a kamarátom pomocou špeciálneho linku s vaším ID cez Facebook, Twitter alebo Google+. Vo vašom profile taktiež uvidíte aj aktuálny počet kamarátov, ktorí sa zaregistrovali na základe vašej pozvánky. Ak pozvete aspoň päť ludí, budete zaradený do žrebovania o dizajnérsku klávesnicu s myškou s názvom Designer Bluetooth Desktop.